Zuzana Breuová
realitní makléř
Adresa kanceláře:
Vršovická 1398/70, Praha 10 - Vršovice

Prodané Nemovitosti

 • Thumbnail ID600

  Světlý byt 3+1, Kukelská ul., Praha 9

  Kukelská 903/1
  Praha 9 - Hloubětín

  Prodáno za 2.970.000

  Více Informací

  Popis nemovitosti:

  Exkluzivně vám nabízíme k prodeji byt 3+1/L. Byt se nachází v 10. NP kompletně zrekonstruovaného panelového domu v Kukelské ulici v Praze 9. Byt je v původním stavu, včetně umakartového jádra, určený ke kompletní rekonstrukci, ideální k realizaci vlastních představ o bydlení. K bytu náleží sklep. Byt je v osobním vlastnictví, vhodný k financování prostřednictvím hypotečního úvěru se kterým Vám rádi pomůžeme. Byt se nachází v klidné lokalitě plné zeleně, za domem je školka, škola, dětské hřiště, v blízkosti supermarket Albert, pošta, poliklinika, Kyjský rybník, cyklostezka do Troji. Výborná dopravní dostupnost, v pěší dostupnosti metro B Rajská zahrada, zastávka autobusu hned u domu. Parkování v ulici. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat a domluvit si prohlídku.

 • Thumbnail ID577

  Hezký byt 2+kk s prostorným zaskleným balkonem a šatnou, Praha 9 - Kyje

  Za Černým mostem 1519
  Praha 9 - Kyje

  Prodáno za 2.831.000

  Více Informací

  Popis nemovitosti:

  Exkluzivně vám nabízíme k prodeji hezký byt 2+kk s balkonem a s šatnou o výměře 44,27 m2 + 7,5 m2 balkon. Byt se nachází v prvním patře cihlové novostavby z roku 2002, v ulici Za Černým mostem, v Praze 9 v Kyjích. Byt se nabízí jako částečně zařízený. Nutné jen drobné opravy. K bytu náleží sklep. Byt je v osobním vlastnictví, je možné ho financovat pomocí hypotečního úvěru. Jedná se o klidnou lokalitu, bydlení v přírodě s dobrou dostupností MHD, zastávka autobusu naproti domu, 5 minut autobusem na metro B Hloubětín nebo Rajská zahrada. V blízkosti veškerá občanská vybavenost, přímo v areálu je večerka, 2 restaurace, squashové centrum. Ideální jako startovací bydlení nebo investice. Doporučuji prohlídku!

 • Thumbnail ID547

  Prostorný byt 3+kk/L, Pod Jarovem, Praha 3

  Pod Jarovem 2035/26
  Praha 3 - Žižkov

  Prodáno za 1.795.000

  Více Informací

  Popis nemovitosti:

  Exkluzivně vám nabízíme k prodeji byt 3+kk/L,S. Byt má výměru 63,6 m2 + lodžie 3,2 m2 + 3,7 m2 sklep. Byt se nachází v 1. patře cca 30 let starého panelového domu s výtahem. Byt je v původním udržovaném stavu, určený k realizaci vlastních představ o bydlení tj. umakartové jádro, původní rozvody. Byt je v družstevním vlastnictví, momentálně není možné ho převést do osobního vlastnictví, financování hypotékou je tedy možné pouze v případě ručení jinou nemovitostí. Zbývá doplatit anuitu ve výši cca 978.000,- Kč (měsíční splátka je ve výši 6.155,- Kč). Dům prošel částečnou revitalizací - plastová okna, výtah, střecha, stoupačky, zateplený severní štít. V blízkosti veškerá občanská vybavenost, příroda. Doporučuji prohlídku.

 • Thumbnail ID535

  Útulný byt 2+1/B Na vápence, Praha 3

  Na vápence 1915/19
  Praha 3 - Žižkov

  Prodáno za 3.561.000

  Více Informací

  Popis nemovitosti:

  Exkluzivně vám nabízíme k prodeji hezký byt 2+1/B o výměře 49,1 m2 + 1,1 m2 balkon. Byt se nachází v 2. NP cihlového činžovního domu bez výtahu v ulici Na vápence, v Praze 3 na Žižkově. Byt byl před cca 10-ti lety s výjimkou kuchyňské linky kompletně zrekonstruován. Byt se skládá z malé předsíňky, ze které je vstup do ložnice, do koupelny s oknem a do kuchyně. Z kuchyně projdete do obývacího pokoje, z něhož vedou francouzské dveře na balkon. Oba pokoje jsou orientovány do zeleně, kuchyně a koupelna jsou orientovány do ulice. Byt je v osobním vlastnictví a tudíž je možné ho financovat pomocí hypotečního úvěru. K bytu náleží 2 sklepy o výměře 5,3 m2 a 1,8 m2. Dům prošel rekonstrukcí v roce 2010, kromě střechy, která je výhledově v plánu. Za domem je uzavřený vnitroblok, který nabízí obyvatelům přilehlých domů možnost posezení v přírodě. Jedná se o příjemné bydlení ve vyhledávané lokalitě, doporučuji prohlídku.

 • Thumbnail ID572

  Rodinný dům v obci Bzová čeká na nové majitele

  Bzová 41
  Bzová -

  Prodáno za 2.350.000

  Více Informací

  Popis nemovitosti:

  Exkluzivně vám nabízíme k prodeji hezký rodinný dům v obci Bzová, v okrese Beroun. Dům je z roku 1932, do dnešního dne prošel množstvím změn a úprav. V domě jsou 4 pokoje, kuchyň, koupelna s rohovou vanou a wc, nebytový prostor s vlastním vchodem z ulice, který se dříve využíval jako kadeřnictví, garáž, prostorná půda, sklep. Za domem je malá zahrádka s venkovním posezením. Obec Bzová se rozkládá na rozloze 1121 ha a trvale zde žije 432 obyvatel. Obec je zásobována pitnou vodou z vlastního vodovodu, nově je připojena na kanalizační síť. V obci je pošta, obchod, kulturní středisko "Bezovka", knihovna, Sbor dobrovolných hasičů, oddíl kopané a další spolky a sportovní kluby. Obec zasahuje chráněnou krajinnou oblast Křivoklátsko, která je proslulá jako houbařský ráj. Dominantou okolí jsou hrady Točník a Žebrák. Veškerou občanskou vybavenost naleznete v 4 km vzdáleném městečku Žebrák. Dojezd do Prahy je 30 minut autem po dálnici D5. Doporučuji prohlídku.