Zuzana Breuová
realitní makléř
Adresa kanceláře:
Vršovická 1398/70, Praha 10 - Vršovice

Prodané Nemovitosti

 • Thumbnail ID160

  Atypický mezonetový byt 3+kk s terasou a s krbem

  Pelušková 1408/75
  Praha 9 - Kyje

  Prodáno za 3.190.000

  Více Informací

  Popis nemovitosti:

  Exkluzivně vám nabízíme k prodeji velkorysý mezonetový byt 3+kk/T. Podlahová plocha bytu je 80 m2 + 8,82 m2 terasa. Byt se nachází v Peluškové ulici v Praze 9 v Kyjích, v druhém patře cihlového domu bez výtahu. V domě jsou pouze 2 bytové jednotky, výhodou jsou velmi nízké náklady na bydlení. Byt prošel částečnou rekonstrukcí - nové stoupačky, rozvody, kombinovaný kotel, krb, příprava klimatizace, bezpečnostní dveře. Byt je v osobním vlastnictví, je možné ho financovat pomocí hypotečního úvěru. Jedná se o tichou, klidnou lokalitu, bydlení v přírodě s dobrou dostupností MHD, zastávka autobusu 2 minuty od domu, 5 minut autobusem na metro B Hloubětín nebo Rajská zahrada. V blízkosti veškerá občanská vybavenost, přímo v areálu je večerka, 2 restaurace, squashové centrum. Doporučuji prohlídku!

 • Thumbnail ID349

  Byt 3+kk/L po reko za skvělou cenu

  Kukelská 904/3
  Praha 9 - Hloubětín

  Prodáno za 2.190.000

  Více Informací

  Příběh prodeje:

  Na pana majitele jsem dostala kontakt na doporučení, protože jsem v tomto domě již jeden byt prodala. Na prodej dost spěchal, nicméně se dohodl s kamarádem, který začínal dělat makléře u konkurenční RK. Prodej to nebyl úplně jednoduchý, byt kde v každém pokoji bydlel 1 nájemník, bytové družstvo bez možnosti převodu do osobního vlastnictví, tudíž jen hotovostní klienti. Poté co se konkurenci nepodařilo byt prodat ani po výrazné slevě jsme podepsali na měsíc výhradní smlouvu. Nájemníci se po dohodě odstěhovali, nechala jsem byt vygruntovat, nafotit profesionálním fotografem a pustila se do práce. Pan majitel byl pod velkým časovým tlakem, protože podcenil situaci, prodej svěřil nezkušenému kamarádovi a tak se dostal do časového skluzu, musel platil poplatky za prázdný byt, splácet hypotéku a potřeboval peníze z prodeje bytu na jiný projekt. Ačkoliv se byt za měsíc neprodal, pan majitel byl spokojený s dosavadním postupem prodeje a smlouvu mi prodloužil o další měsíc. Za měsíc a půl byl byt prodaný, i díky mé báječné kolegyni Yvoně, která mě zastoupila po dobu mé dovolené. Když jsme byt předali, nedalo mi to a zeptala jsem se pana majitele, zda s ním kamarád ještě kamarádí, když prodal byt s námi a on mi s úsměvem sdělil, že kamarád už v realitce nepracuje... teď je z pana majitele spokojený klient i přes to, že se byt nakonec prodal za méně peněz než si na začátku představoval.

 • Thumbnail ID342

  Prodej bytu 1+kk/B,G Pelušková, Praha 9 - Kyje

  Pelušková 1443
  Praha 9 - Kyje

  Prodáno za 1.490.000

  Více Informací

  Příběh prodeje:

  Tomu se říká ideální spolupráce. S panem majitelem jsme se potkali na prohlídce jiného bytu, on si tento byt vybral a koupil. Zároveň mne požádal, abych mu prodala jeho byt. Ačkoliv na prodej nijak nespěchal, dal mi zcela volnou ruku, nechal si poradit s nastavením ceny, zainvestoval do počátečních úprav bytu, byt jsme nechali vymalovat, uklidit a za 3 týdny jsme ho měli prodaný.

 • Thumbnail ID338

  Startovací byt u metra Pražského povstání

  Dačického 1009/9
  Praha 4 - Nusle

  Prodáno za 1.790.000

  Více Informací

  Příběh prodeje:

  Pan Černý byl klient na doporučení. Když jsem mu volala, že bych mu ráda pomohla s prodejem bytu na Pražského Povstání, tak mi řekl, že mu ho prodává známý, ale že má byt k pronájmu na Proseku, který se onomu známému nedaří 2,5 měsíce pronajmout. Tak jsem se toho chopila, byt jsem během 14 dnů pronajala a říkala si, že jsem si tím vysloužila ten byt na prodej, protože pan majitel najednou viděl, že když se chce, tak to jde…jenomže kamarád je kamarád, navíc má nižší provizi a nabízí prodej za vyšší cenu….nevadí, že prodává už půl roku a nikam to nevede. Tak jsem si řekla, že mu dám ještě prostor, protože kdo si počká….za měsíc a půl mu skončila smlouva a pan majitel uznal, že to asi bude chtít změnu, protože se nikam neposunuli, kromě toho, že snižovali cenu. Protože byl byt v družstevním vlastnictví a pan majitel v něm již dlouho nebydlel, donedávna ho měl pronajatý, obtelefonovala jsem si technika a předsedkyni BD, abych se zeptala na informace ohledně domu a chodu BD. Hned druhý den mi volala první zájemkyně, která dostala echo, že se v domě prodává byt. Paní byla místní, bydlela v ulici. Ještě jsme byt nezinzerovali a už jsme měli první zájemce. Skákala jsem nadšením, bohužel však byt byl pro ni malý. Takže jsem se pustila do práce, byt jsem nafotila, zinzerovala, udělala letákovou kampaň v okolí a čekala na reakci trhu. Zpracovala jsem srovnávací tržní analýzu, která ukázala, že jsme s cenou ještě dost vysoko, ale věděli jsme to, chtěli jsme to zkusit, protože pan majitel na prodej nijak nepospíchal. Byt se nám podařilo prodat po šesti prohlídkách po cca 4 měsících.

 • Thumbnail ID332

  Útulný, kompletně zařízený byt po rekonstrukci

  U skládky 1694/2
  Praha 9 - Libeň

  Prodáno za 1.995.000

  Více Informací

  Příběh prodeje:

  Toto je zářný příklad toho, že druhá šance má někdy smysl. S paní majitelkou jsme si opravdu padly do oka. Nicméně v době, kdy jsme se potkaly, už měla domluvenou spolupráci s jinou RK a protože byli na začátku, chtěla dohodu dodržet. Udělala jsem výjimku, podepsaly jsme nevýhradní smlouvu a zkusily byt nabízet za vyšší cenu. Byt se prodat nepodařilo a tak se příležitosti chopila další konkurence a s paní majitelkou se domluvili na výhradním zastoupení oni. S paní majitelkou jsem však zůstala stále v kontaktu a když to nezvládla ani konkurence, dostala jsem druhou šanci a byt se mi vrátil do nabídky, tentokrát však s výhradním zastoupením, s cenou o něco nižší než na začátku, nicméně stále ještě vysokou. Pustila jsem se do práce, Prodej to nebyl jednoduchý, družstevní vlastnictví bez možnosti převodu, tzn., pouze hotovostní klienti. Ale hezký startovací byt, přímo u metra, v "mojí lokalitě", to byla výzva...byt se napodruhé podařilo prodat na druhou prohlídku, za skvělou cenu a já si stihla včas napravit reputaci.