Zuzana Breuová
Realitní makléřka
+420 777 676 891
Exclusive Private Develepment s.r.o., Urxova 8, Praha 8 - Karlín

Prodané Nemovitosti

 • Thumbnail ID392

  Prostorný byt 3+kk u metra

  Nemocniční 782
  Praha 9 - Vysočany

  Prodáno za 2.840.000

  Více Informací

  Popis nemovitosti:

  Exkluzivně vám nabízíme k prodeji hezký byt o výměře 71,28 m2, momentální dispozice bytu je vzdušné 2,5+1, s tím, že byt je možné po menších úpravách předělat na 3+kk. Byt se nachází ve 4. patře udržovaného cihlového domu bez výtahu v ulici Nemocniční v Praze 9. K bytu náleží sklep. V domě jsou 2 nebytové prostory, výnos z pronájmu jde do FO. V blízkosti je škola, školka, poliklinika, OC Fénix, OC Harfa, O2 Arena, velké množství zeleně, park Podvinní, cyklostezka, lanové centrum, bobová dráha, říčka Rokytka. Tři minuty pěšky na metro "B" Vysočanská. Příjemné místo k bydlení, doporučuji prohlídku!

 • Thumbnail ID372

  Stylový loftový byt 3+kk/T čeká na vás

  Novákových 1817
  Praha 8 - Libeň

  Prodáno za 3.990.000

  Více Informací

  Popis nemovitosti:

  Exkluzivně vám nabízíme k prodeji atypický loftový byt o výměře 86,5 m2 + 20 m2 terasa. Momentální dispozice bytu je 2+kk + šatna, úpravou šatny je možné vybudovat další místnost. K bytu je možnost dokoupit garážové stání v domě za akční cenu 250.000,- Kč.Ve dvoře domu je soukromý park určený výhradně pro rezidenty. V blízkosti je množství obchodů a restaurací, OC Harfa, OC Fenix, O2 Arena, školka, škola, poliklinika, pošta. V pěší dostupnosti je park Podvinní s množstvím dětských hřišť, říčka Rokytka, cyklostezka, sportovní areál, lanové centrum, bobová dráha, tenisové kurty, golfové hřiště. Skvělá dostupnost do centra, minutu na metro B Palmovka. Jedná se o luxusní bydlení pro náročné. Byt má vlastní webové stránky www.petrasek.biz. Zveme Vás na návštěvu!

 • Thumbnail ID194

  Hezký byt 2+kk/L,G Raichlova ul., Stodůlky

  Raichlova 2610/9
  Praha 5 - Stodůlky

  Prodáno za 3.150.000

  Více Informací

  Příběh prodeje:

  Krásná práce. Majitelé byli kontakt na doporučení od spokojené klientky. Nechali si poradit a to jak s cenou, tak i s procesními věcmi. Čekali jsme až se odstěhují do nového bytu, abychom mohli byt prodávat čistý, vyklizený, připravený k nastěhování. Byt se prodal na první prohlídku, za cenu, kterou jsme nastavili.

 • Thumbnail ID184

  Jedinečný byt 1+kk po rekonstrukci, P-6 Břevnov

  Patočkova 1632/55
  Praha 6 - Břevnov

  Prodáno za 2.090.000

  Více Informací

  Příběh prodeje:

  Paní majitelka našla ve schránce letáček, oslovila konkurenci, narazila na nezkušenou mimopražskou kolegyni, která špatně odhadla prodejní cenu a byt se ani po několika měsících nepodařilo prodat. Pak dostala doporučení na mě a bylo. Za 18 dnů bylo prodáno. Reálná cena, kvalitní fotografie, veškeré podklady k nemovitosti, to vše pomohlo k rychlému prodeji.

 • Thumbnail ID160

  Atypický mezonetový byt 3+kk s terasou a s krbem

  Pelušková 1408/75
  Praha 9 - Kyje

  Prodáno za 3.190.000

  Více Informací

  Popis nemovitosti:

  Exkluzivně vám nabízíme k prodeji velkorysý mezonetový byt 3+kk/T. Podlahová plocha bytu je 80 m2 + 8,82 m2 terasa. Byt se nachází v Peluškové ulici v Praze 9 v Kyjích, v druhém patře cihlového domu bez výtahu. V domě jsou pouze 2 bytové jednotky, výhodou jsou velmi nízké náklady na bydlení. Byt prošel částečnou rekonstrukcí - nové stoupačky, rozvody, kombinovaný kotel, krb, příprava klimatizace, bezpečnostní dveře. Byt je v osobním vlastnictví, je možné ho financovat pomocí hypotečního úvěru. Jedná se o tichou, klidnou lokalitu, bydlení v přírodě s dobrou dostupností MHD, zastávka autobusu 2 minuty od domu, 5 minut autobusem na metro B Hloubětín nebo Rajská zahrada. V blízkosti veškerá občanská vybavenost, přímo v areálu je večerka, 2 restaurace, squashové centrum. Doporučuji prohlídku!